Balon Patlatma Oyunu Oyna, Balon Patlatma Oyunları
şifremi unuttum üye ol
Kullanıcı Adı: Şifre:
Şeker Balonlar
Şeker Balonlar
Oyun Adı: Şeker Balonlar
Kategori: Balon Patlatma Oyunu
Beğenen: 0
Beğenmeyen: 1
Oynanma: 765
09.08.2013 tarihinde eklendi.
Oyun Açıklaması:

Komik top patlatma oyunu şeker toplar'da bulutların üzerindeki renkli topları patlatmaya çalışıyorsunuz. Balonları patlatabilmek dolayısıyla tıpkı renkli olanlardan en az üç tanesini tek arada toplamanız gerekmektedir. Oyunda denetimi sağlayıp toplara atış yaparken mouseyi  kullanmalısınız. Balon atışı yaparken tek daha sonraki yapacağınız topun rengini görebilirsiniz. Bunu dikkate alarak stratejik atışlar gerçekleştirebilirsiniz. Balonların içerisinde çift renkli toplar yer almaktadır. Mevcut toplar bulundukları yerdeki çift renkten hangi ve eşleşiyor ise o rengin değerini alıp patlamaktadır. Bunların haricinde bomba etkili ile daha tek çok yabancı nitelikte top şeker toplar oyununda yer almaktadır. Oyuna yüklenmesinin ardından play butonuna basarak giriş yapabilirsiniz. Neşeli zamanlar dileriz.

Reklamlar
SON OYNADIĞINIZ OYUNLAR
Önceden oynadığınız herhangi bir oyun yok.
Şeker Balonlar Yorumları
    Yorumunuz
    İsim :
    güvenlik
    Oyun için yorum yapılmamış. Yukarıdaki alandan ilk yorumu siz gönderebilirsiniz.
© 2013 Balon Patlatma Oyunu Oyna
Balon Patlatma Oyunu Oyna'da oynadığınız oyunlar bu oyunları yapan ve paylaşım kodlarıyla sitelere yayan oyun yapımcılarına aittir. En güzel Balon Patlatma Oyunları ve sizler için Balon Patlatma Oyunu Oyna birbirinden güzel oyunlar burada. Balon Patlatma bedava oyunların bir arada toplandığı ve size en anlaşılır şekilde sunulan bir ücretsiz oyun platformudur.
bebek yıkama oyunları - Boyama oyunları oynamak isteyenler boyama oyunları adresinde. - panter kaleci - zor penaltı sayaç