Balon Patlatma Oyunu Oyna, Balon Patlatma Oyunları
şifremi unuttum üye ol
Kullanıcı Adı: Şifre:
Orman Meyveleri
Orman Meyveleri
Oyun Adı: Orman Meyveleri
Kategori: Balon Patlatma Oyunları
Beğenen: 0
Beğenmeyen: 0
Oynanma: 390
10.08.2013 tarihinde eklendi.
Oyun Açıklaması: Orman meyveleri oyununda top patlatma oyunlarında olduğu gibi çilek, elma, üzüm gibi değişik renklerdeki meyvelere atışlar yaparak patlatıp imha etmeye antremanlısınız. Oyunda denetimi mouse ve sağlayabilirsiniz. Meyveyi fırlatacağınız yönü belirledikten daha sonra sol butona basarak atışı gerçekleştirebilirsiniz. Meyveleri patlattıkça level içerisindeki oyun alanını genişletirsiniz. Belir puana ulaştıktan daha sonra levelü sonuçlı tek şekilde tamamlayarak keşfedilmemiş ile daha zorlu zeviyelere geçebilirsiniz. Orman meyveleri oyununa yüklenmesinin ardından new game ile yes butonlarına basarak giriş yapabilirsiniz. Keşfedilmemiş top patlatma oyunlarında buluşmak üzere neşeli zamanlar dileriz.
Reklamlar
SON OYNADIĞINIZ OYUNLAR
Önceden oynadığınız herhangi bir oyun yok.
Orman Meyveleri Yorumları
    Yorumunuz
    İsim :
    güvenlik
    Oyun için yorum yapılmamış. Yukarıdaki alandan ilk yorumu siz gönderebilirsiniz.
© 2013 Balon Patlatma Oyunu Oyna
Balon Patlatma Oyunu Oyna'da oynadığınız oyunlar bu oyunları yapan ve paylaşım kodlarıyla sitelere yayan oyun yapımcılarına aittir. En güzel Balon Patlatma Oyunları ve sizler için Balon Patlatma Oyunu Oyna birbirinden güzel oyunlar burada. Balon Patlatma bedava oyunların bir arada toplandığı ve size en anlaşılır şekilde sunulan bir ücretsiz oyun platformudur.
bebek yıkama oyunları - Boyama oyunları oynamak isteyenler boyama oyunları adresinde. - panter kaleci - zor penaltı sayaç