Balon Patlatma Oyunu Oyna, Balon Patlatma Oyunları
şifremi unuttum üye ol
Kullanıcı Adı: Şifre:
Mücevher Patlatma
Mücevher Patlatma
Oyun Adı: Mücevher Patlatma
Kategori: Balon Patlatma Oyunları
Beğenen: 0
Beğenmeyen: 1
Oynanma: 760
09.08.2013 tarihinde eklendi.
Oyun Açıklaması: Mücevher patlatma oyununda level içerisinde yer alan renkli mücevherleri patlatıp, alanı boşaltmaya çalışıyoruz. Oyunda yukarıdan aşağıya oldukça sayıda mücevher düşmektedir. Mücevherleri patlatabilmek dolayısıyla tıpkı renkli olup, birbirleri ve temas halinde olanlara mouse tıklamanız yeterlidir. Mücevherleri patlattıkça oyun alanında boş alan yaratıp puan kazanırsınız. Mücevherleri patlatırken, patlattığınız mücevher sayısının üçten fazla olması halinde daha yüksek puanlar kazanırsınız. Mücevher patlatma oyununa yüklenmesinin ardından play ile start continue butonlarına basarak giriş yapabilirsiniz. Oyunlari.net neşeli zamanlar diler.
Reklamlar
SON OYNADIĞINIZ OYUNLAR
Önceden oynadığınız herhangi bir oyun yok.
Mücevher Patlatma Yorumları
    Yorumunuz
    İsim :
    güvenlik
    Oyun için yorum yapılmamış. Yukarıdaki alandan ilk yorumu siz gönderebilirsiniz.
© 2013 Balon Patlatma Oyunu Oyna
Balon Patlatma Oyunu Oyna'da oynadığınız oyunlar bu oyunları yapan ve paylaşım kodlarıyla sitelere yayan oyun yapımcılarına aittir. En güzel Balon Patlatma Oyunları ve sizler için Balon Patlatma Oyunu Oyna birbirinden güzel oyunlar burada. Balon Patlatma bedava oyunların bir arada toplandığı ve size en anlaşılır şekilde sunulan bir ücretsiz oyun platformudur.
bebek yıkama oyunları - Boyama oyunları oynamak isteyenler boyama oyunları adresinde. - panter kaleci - zor penaltı sayaç