Balon Patlatma Oyunu Oyna, Balon Patlatma Oyunları
şifremi unuttum üye ol
Kullanıcı Adı: Şifre:
Büyük Balon Patlatma
Büyük Balon Patlatma
Oyun Adı: Büyük Balon Patlatma
Kategori: Balon Patlatma Oyunları
Beğenen: 0
Beğenmeyen: 0
Oynanma: 832
08.08.2013 tarihinde eklendi.
Oyun Açıklaması: Kocaman ve büyük bir balon patlatma oyunu oynamak elinizde, sizler için en güzel balon patlatma oyunlarını biraraya getiriyoruz. Komik ile renkli oyunda önünüze turuncu ile yeşil renkte toplar gelecektir. Siz toplardan yeşil renkte olanların denetimini sağlıyorsunuz. Denetimini sağladığınız yeşil top ve platform üzerinde bulunan turuncu topların güçsini çalmaya çalışacaksınız. Toplar birbiri ve her çarptığında güçlerinden tek miktar kaybetmektedir. Çarpışmaların ardından yüksek güçye sahip olan top, yaşamta kalıyor ile karşısındakinin kendi türüne dönüşmesini sağlıyor. Bunların dışında gerekli noktalarda mouse ve topun üzerine gelerek, güç doldurabilirsiniz. Fakat mevcut özelliği kullanırken yeşil topun, turuncu toplardan uzakta olması gerekiyor. Aksi durumlarda, herhangi tek çarpışma ve top turuncuya dönüşecektir. Denetimin tamamen mouse ve sağlandığı oyunda, yabancı tek oyun deneyimi yaşayacaksınız. Oyunumuzu giriş yapabilmek dolayısıyla yüklenmesinin ardından ''PLAY'' seçeneğine tıklamanız yeterli olacaktır. Neşeli zamanlar, sonuçlar dileriz.
Reklamlar
SON OYNADIĞINIZ OYUNLAR
Önceden oynadığınız herhangi bir oyun yok.
Büyük Balon Patlatma Yorumları
    Yorumunuz
    İsim :
    güvenlik
    Oyun için yorum yapılmamış. Yukarıdaki alandan ilk yorumu siz gönderebilirsiniz.
© 2013 Balon Patlatma Oyunu Oyna
Balon Patlatma Oyunu Oyna'da oynadığınız oyunlar bu oyunları yapan ve paylaşım kodlarıyla sitelere yayan oyun yapımcılarına aittir. En güzel Balon Patlatma Oyunları ve sizler için Balon Patlatma Oyunu Oyna birbirinden güzel oyunlar burada. Balon Patlatma bedava oyunların bir arada toplandığı ve size en anlaşılır şekilde sunulan bir ücretsiz oyun platformudur.
bebek yıkama oyunları - Boyama oyunları oynamak isteyenler boyama oyunları adresinde. - panter kaleci - zor penaltı sayaç